完全的

搜索结果

卖出

90.000 €

2.250 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 40 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio, 40 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1968 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από (...)

90.000 €

2.250 € / 平方米

卧室: 0 区域: 40 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4113

出租

1.200 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 135 平方米

Pulaia, Pulaiotika, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 135 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, Πυλαιώτικα", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 2014. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα και (...)

1.200 €

9 € / 平方米

卧室: 3 区域: 135 平方米 地板: 2 加热介质: 天然气

# 4112

出租

400 €

15 € / 平方米

thumb

公寓 - 26 平方米

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 26 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1974 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται (...)

400 €

15 € / 平方米

卧室: 0 区域: 26 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 4111

出租

650 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 74 平方米

Ippokrateio, Thessaloniki - Kentro

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 74 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 (...)

650 €

9 € / 平方米

卧室: 2 区域: 74 平方米 地板: 3 加热介质: 天然气

# 4110

出租

450 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 48 平方米

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται ριζικά ανακαινισμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 48 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

450 €

9 € / 平方米

卧室: 1 区域: 48 平方米 地板: 3 加热介质: 天然气

# 4109

卖出

90.000 €

2.250 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 40 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 40 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1968 και ανακαινισμένη το 2025. Αποτελείται από 1 (...)

90.000 €

2.250 € / 平方米

卧室: 1 区域: 40 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4107

卖出

87.000 €

2.486 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 35 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio, 35 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1973 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από (...)

87.000 €

2.486 € / 平方米

卧室: 0 区域: 35 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4106

卖出

88.000 €

2.514 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 35 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio, 35 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1973 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από (...)

88.000 €

2.514 € / 平方米

卧室: 0 区域: 35 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 4105

卖出

87.000 €

2.175 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 40 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 40 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 6ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1965 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 (...)

87.000 €

2.175 € / 平方米

卧室: 1 区域: 40 平方米 地板: 6 加热介质: 目前

# 4104

卖出

97.000 €

3.031 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 32 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο studio 32 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1965 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από σαλοκουζίνα, και (...)

97.000 €

3.031 € / 平方米

卧室: 0 区域: 32 平方米 地板: 2 加热介质: 目前

# 4103

卖出

88.000 €

2.378 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 37 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio, 37 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1969 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από (...)

88.000 €

2.378 € / 平方米

卧室: 0 区域: 37 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4102

卖出

90.000 €

1.667 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 54 平方米

Stathmos OSE, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 54 τ.μ. στην περιοχή "Σταθμός ΟΣΕ", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 (...)

90.000 €

1.667 € / 平方米

卧室: 1 区域: 54 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4101

卖出

83.000 €

1.660 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 50 平方米

Stathmos OSE, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 50 τ.μ. στην περιοχή "Σταθμός ΟΣΕ", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 (...)

83.000 €

1.660 € / 平方米

卧室: 1 区域: 50 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4100

卖出

92.000 €

2.000 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 46 平方米

Stathmos OSE, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 46 τ.μ. στην περιοχή "Σταθμός ΟΣΕ", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 (...)

92.000 €

2.000 € / 平方米

卧室: 1 区域: 46 平方米 地板: 1 加热介质: 目前

# 4099

卖出

97.000 €

2.487 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 39 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 39 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1963 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

97.000 €

2.487 € / 平方米

卧室: 1 区域: 39 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4098

卖出

78.000 €

2.600 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 30 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο studio, 30 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1963 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

78.000 €

2.600 € / 平方米

卧室: 0 区域: 30 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4097

卖出

93.000 €

1.525 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 61 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio, 61 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1971 και ανακαινισμένο το 2025. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με (...)

93.000 €

1.525 € / 平方米

卧室: 0 区域: 61 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4096

卖出

102.000 €

2.000 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 51 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 51 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 6ο όροφο, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

102.000 €

2.000 € / 平方米

卧室: 1 区域: 51 平方米 地板: 6 加热介质: 目前

# 4095

卖出

105.000 €

2.234 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 47 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 47 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 6ο όροφο, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2025. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

105.000 €

2.234 € / 平方米

卧室: 1 区域: 47 平方米 地板: 6 加热介质: 目前

# 4094

卖出

90.000 €

2.143 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 42 平方米

Bardaris, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο δίχωρο studio 42 τ.μ. στην περιοχή "Βαρδάρης", στον 6ο όροφο, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2025. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με (...)

90.000 €

2.143 € / 平方米

卧室: 0 区域: 42 平方米 地板: 6 加热介质: 目前

# 4093

卖出

83.000 €

3.192 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 26 平方米

Stathmos OSE, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο studio, 26 τ.μ. στην περιοχή "Σταθμός ΟΣΕ", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1973 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από σαλοκουζίνα με (...)

83.000 €

3.192 € / 平方米

卧室: 0 区域: 26 平方米 地板: 3 加热介质: 目前

# 4092

卖出

91.000 €

2.333 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 39 平方米

Stathmos OSE, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 39 τ.μ. στην περιοχή "Σταθμός ΟΣΕ", στον 5ο όροφο, κατασκευής του 1973 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

91.000 €

2.333 € / 平方米

卧室: 1 区域: 39 平方米 地板: 5 加热介质: 目前

# 4091

出租

600 €

9 € / 平方米

thumb

公寓 - 70 平方米

Ano Toumpa, Thessaloniki - Kentro

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 70 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 4ο όροφο ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

600 €

9 € / 平方米

卧室: 2 区域: 70 平方米 地板: 4 加热介质: 天然气

# 4090

卖出

130.000 €

1.529 € / 平方米

thumb

公寓 - 85 平方米

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 85 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

130.000 €

1.529 € / 平方米

卧室: 3 区域: 85 平方米 地板: 2 加热介质: 蓄热器

# 4089

出租

300 €

15 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 20 平方米

Triandria, Thessaloniki - Kentro

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 20 τ.μ. στην περιοχή "Τριανδρία", στο ισόγειο, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο (...)

300 €

15 € / 平方米

卧室: 0 区域: 20 平方米 地板: 平层 加热介质: 目前

# 4088