Studio / Γκαρσονιέρα - 45 τ.μ.

Χαριλάου, Θεσσαλονίκη - Κέντρο
128.000 € 2.844 € / τ.μ.

Λεπτομέρειες

  • Κωδικός: 4060
  • Τιμή: 128.000 €
  • Εμβαδόν: 45 τ.μ.
  • Υπνοδωμάτια: 1
  • Μπάνια: 1
  • WC: 0
  • Σαλόνια: 1
  • Όροφος: 2
  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Τύπος θέρμανσης: Αυτόνομη
  • Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο
  • Έτος ανακαίνισης: 2019
  • Επίπλωση: Καμία
  • Κουφώματα: Αλουμινίου
  • Τύπος δαπέδων: Πλακάκι
  • Ενεργειακή κλάση: Β+
  • Κλιματισμός:
  • Προσανατολισμός: Απροσδιόριστος

Τύπος ακινήτου

Φοιτητικό Ανακαινισμένο Για εργαζόμενους Πρόσοψης Επενδυτικό Φωτεινό Βαμμένο

Επιλέον χώροι

Βεράντα Σαλοκουζίνα

Εσωτερικά χαρακτηριστικά

Πόρτα ασφαλείας Σίτες Τέντες Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται εξαιρετική φωτεινή γκαρσονιέρα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Χαριλάου", στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ, κατασκευής του 1968 και ανακαινισμένο το 2016 (ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ). ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ. Βρίσκεται δίπλα σε κεντρική οδό αλλά σε άνετη και ήσυχη οδό πολύ κοντά supermarkets, αγορά ,τράπεζες και στάσεις αστικών συγκοινωνιών.

Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα και μπάνιο. Επιπρόσθετα υπάρχει βεράντα.

Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με φυσικό αέριο και κλιματισμό. Έχει κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια και δάπεδα από πλακάκι. Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Β+. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του ακινήτου προστίθενται η πόρτα ασφαλείας, οι σίτες στα κουφώματα και οι τέντες. Ανατολικός προσανατολισμός, φωτεινή και ηλιόλουστη όλη την ημέρα. Χαμηλά κοινόχρηστα.

Τιμή πώλησης: 128.000€ . Διαθέσιμο από τις: 24/04/2026.