Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

145.000 €

2.458 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 59 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμέρισμα, 59 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2024. Το ακίνητο είναι μισθωμένο 450€ με δυνατότητα (...)

145.000 €

2.458 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 59 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

770 €

11 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 68 τ.μ.

Ανάληψη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 68 τ.μ. στην περιοχή "Ανάληψη", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1978 και ανακαινισμένο το 2024. (...)

770 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 68 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

122.000 €

3.697 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 33 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, πρόσοψης 33 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1971 και ανακαινισμένη το 2024. Αποτελείται (...)

122.000 €

3.697 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 33 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

450 €

9 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 50 τ.μ.

Εύοσμος, Εύοσμο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο γκαρσονιέρα, 50 τ.μ. στην περιοχή "Εύοσμος, Εύοσμο", στο ισόγειο , υπό ανακαίνιση. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, και (...)

450 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 50 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

180.000 €

3.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 60 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 60 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1960 και ανακαινισμένο το (...)

180.000 €

3.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 60 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

350 €

12 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio 30 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, Κέντρο", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

350 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 30 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

330 €

11 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

330 €

11 € / τ.μ.

Ενοικίαση

330 €

11 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio 30 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

330 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 30 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

330 €

11 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

330 €

11 € / τ.μ.

Ενοικίαση

330 €

11 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

330 €

11 € / τ.μ.

Ενοικίαση

300 €

10 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 30 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio, 30 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από σαλοκουζίνα, και μπάνιο. (...)

300 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 30 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

500 €

13 € / τ.μ.

thumb

Loft - 40 τ.μ.

Παπάφη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό loft, πρόσοψης 40 τ.μ. στην περιοχή "Παπάφη",βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο και κοντά στα πανεπιστήμια στο ισόγειο. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

500 €

13 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 40 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

380 €

9 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 41 τ.μ.

Δόξα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 41 τ.μ. στην περιοχή "Δόξα", στο ισόγειο, κατασκευής του 2000. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

380 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 41 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

700 €

9 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Φάληρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Φάληρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

700 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

75.000 €

1.014 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 74 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή γκαρσονιέρα, πρόσοψης 74 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στο ημιυπόγειο και ανακαινισμένο το 2022. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

75.000 €

1.014 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 74 τ.μ. Όροφος: Ημιυπόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

190.000 €

2.021 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 94 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 94 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2008. Αποτελείται από 3 (...)

190.000 €

2.021 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 94 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

125.000 €

2.976 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 42 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 42 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από 1 (...)

125.000 €

2.976 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 42 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

136.000 €

3.091 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 44 τ.μ.

Μπότσαρη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 44 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1966 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 (...)

136.000 €

3.091 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 44 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

115.000 €

3.194 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 36 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Δίπλα σε στάση μετρό Πωλείται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, 36 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2024. (...)

115.000 €

3.194 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 36 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

650 €

26 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 25 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 25 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο ΧΩΡΙΣ ασανσέρ, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από έναν ενιαίο (...)

650 €

26 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 25 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

129.000 €

3.071 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 42 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 42 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1988. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

129.000 €

3.071 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 42 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

155.000 €

2.279 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 68 τ.μ.

Τριανδρία, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 68 τ.μ. στην περιοχή "Τριανδρία", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1976 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από (...)

155.000 €

2.279 € / τ.μ.

Πώληση

145.000 €

1.706 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 85 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 85 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 (...)

145.000 €

1.706 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

135.000 €

631 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 214 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα, Ν. Κοζάνης

Πωλείται γωνιακή, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης 214 τ.μ. εκ των οποίων 114,82τ.μ. ο ένας όροφος και δύο μαγαζιά στο ισόγειο 56,22τ.μ. και 43τ.μ. , στην περιοχή (...)

135.000 €

631 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 214 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

150.000 €

1.705 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 88 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 88 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 1ο όροφο ( πάνω από ανώγειο) με ασανσέρ, κατασκευής του 1978. Αποτελείται από 3 (...)

150.000 €

1.705 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 88 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο