Полностью

Результаты поиска

Продажа

90.000 €

804 € / кв.м.

thumb

Квартира - 112 кв.м.

Ptolemaida, Ptolemaida, N. Kozanis

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 112 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο (Λαϊκή Αγορά)", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 2 (...)

90.000 €

804 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 112 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Районное отопление

# 3801

Аренда

400 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 55 кв.м.

Ano Toumpa, Thessaloniki - Kentro

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 55 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον ημιόροφο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

400 €

7 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 55 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Тепловой аккумулятор

# 3799

Продажа

165.000 €

611 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 270 кв.м.

Ptolemaida, Ptolemaida, N. Kozanis

Спальни: 10 - Гостиные: 2 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Πωλείται γωνιακή, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης 270 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα", κατασκευής του 1985 και ανακαινισμένο το 2019 (ο πάνω (...)

165.000 €

611 € / кв.м.

Спальни: 10 Площадь: 270 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Районное отопление

# 3798

Продажа

1.300.000 €

496 € / кв.м.

thumb

Участок - 2619 кв.м.

Thermi, Kentro, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

Πωλείται οικόπεδο, 2619 τ.μ. στην περιοχή "Θέρμη" Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 2619τ.μ. Ο συντελεστής κάλυψης είναι: 0.6. Ο συντελεστής δόμησης είναι: 0.8. Τιμή (...)

1.300.000 €

496 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 2619 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 3781

Аренда

600 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 46 кв.м.

Agios Dimitrios, Thessaloniki - Kentro

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 46 τ.μ. στην περιοχή "Άγιος Δημήτριος", στον 6ο όροφο με ασανσέρ και βρίσκεται υπό κατασκευή και (...)

600 €

13 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 46 кв.м. Этаж: 6 Теплоноситель: Текущее

# 3768

Продажа

159.000 €

2.338 € / кв.м.

thumb

Квартира - 68 кв.м.

Ippokrateio, Thessaloniki - Kentro

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 68 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 2ο όροφο και βρίσκεται υπό κατασκευή και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται (...)

159.000 €

2.338 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 68 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Природный газ

# 3755

Продажа

48.000 €

327 € / кв.м.

thumb

Магазин - 147 кв.м.

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό κατάστημα, 147 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στο ημιυπόγειο, κατασκευής του 1969. Αποτελείται από 3 χώρους, και μπάνιο. Επιπρόσθετα (...)

48.000 €

327 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 147 кв.м. Этаж: Полуподвальный этаж Теплоноситель: Ничего

# 3695

Продажа

105.000 €

2.763 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 38 кв.м.

Triandria, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται γκαρσονιέρα, πρόσοψης 38 τ.μ. στην περιοχή "Τριανδρία", στον 1ο όροφο και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα και μπάνιο. (...)

105.000 €

2.763 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 38 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 3693

Продажа

240.000 €

3.158 € / кв.м.

thumb

Квартира - 76 кв.м.

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 76 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 4ο όροφο με ασανσέρ και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται (...)

240.000 €

3.158 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 76 кв.м. Этаж: 4 Теплоноситель: Природный газ

# 3691

Продажа

200.000 €

2.222 € / кв.м.

thumb

Квартира - 90 кв.м.

Charilaou, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 90 τ.μ. στην περιοχή "Χαριλάου", στον 3ο όροφο χωρίς ασανσέρ, κατασκευής του 1977 και ανακαινισμένο το 2018. Αποτελείται από 2 (...)

200.000 €

2.222 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 3681

Продажа

310.000 €

1.476 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 210 кв.м.

Panorama, Sunoikismos Nomou 751, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 1 - WC: 2

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένη μεζονέτα, πρόσοψης 210 τ.μ. στην περιοχή "Πανόραμα, Συνοικισμός Νόμου 751", στο ισόγειο, κατασκευής του 2000. (...)

310.000 €

1.476 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 210 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 3657

Продажа

200.000 €

2.500 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Charilaou, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Χαριλάου", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1968 και ανακαινισμένο το 2018. Αποτελείται από 2 (...)

200.000 €

2.500 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 3620

Продажа

130.000 €

1.083 € / кв.м.

thumb

Бизнес - 120 кв.м.

Ios, Chora, Kuklades

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 2

Πωλείται φωτεινή πλήρως επιπλωμένη(με όλο τον εξοπλισμό) επιχείρηση Αναψυκτηρίου πλήρως λειτουργική και κερδοφόρα, λόγω αλλαγής επαγγελματικού κλάδου , 120 τ.μ. (το (...)

130.000 €

1.083 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 120 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 3619

Продажа

263.000 €

2.630 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Mpotsari, Thessaloniki - Kentro

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 100 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1965 και ανακαινισμένο το 2023. Αποτελείται από 3 (...)

263.000 €

2.630 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 3604

Продажа

125.000 €

3.571 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 35 кв.м.

Ippokrateio, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 35 τ.μ. στην περιοχή "Άγιος Ελευθέριος - Προμπονά - Ριζούπολη, Άγιος Ελευθέριος", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1965 (...)

125.000 €

3.571 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 35 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 3600

Аренда

550 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Analipsi, Thessaloniki - Kentro

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Ανάληψη", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1972. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Διαθέτει (...)

550 €

7 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 3583

Продажа

180.000 €

2.000 € / кв.м.

thumb

Квартира - 90 кв.м.

Analipsi, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται γωνιακό διαμέρισμα, πρόσοψης 90 τ.μ. στην περιοχή "Ανάληψη", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και WC. (...)

180.000 €

2.000 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Природный газ

# 3562

Продажа

95.000 €

1.462 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 65 кв.м.

Mpotsari, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 65 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στο ημιυπόγειο και ανακαινισμένο το 2023. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

95.000 €

1.462 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 65 кв.м. Этаж: Полуподвальный этаж Теплоноситель: Текущее

# 3560

Продажа

70.000 €

8 € / кв.м.

thumb

Земля в сельском районе - 9250 кв.м.

Basilika, Agia Paraskeui, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό αγροτεμάχιο, 9250 τ.μ. στην περιοχή "Βασιλικά, Αγία Παρασκευή" Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 9250τ.μ. Τιμή πώλησης: (...)

70.000 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 9250 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 3532

Продажа

350.000 €

1.750 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 200 кв.м.

Panorama, Kentro, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μεζονέτα, πρόσοψης 200 τ.μ. στην περιοχή "Πανόραμα, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1985 και ανακαινισμένο το 2004. Αποτελείται από 3 (...)

350.000 €

1.750 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 200 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 3525

Продажа

230.000 €

2.300 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Mpotsari, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 100 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1965. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

230.000 €

2.300 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 3516

Продажа

250.000 €

2.874 € / кв.м.

thumb

Квартира - 87 кв.м.

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο οροφοδιαμέρισμα, πρόσοψης 87 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2007. Αποτελείται (...)

250.000 €

2.874 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 87 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Природный газ

# 3511

Продажа

100.000 €

2.632 € / кв.м.

thumb

Квартира - 38 кв.м.

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

Спальни: 0 - Гостиные: 0 - Кухни: 0 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 38 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1995. Αποτελείται από και μπάνιο. (...)

100.000 €

2.632 € / кв.м.

Спальни: 0 Площадь: 38 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 3505

Продажа

285.000 €

3.202 € / кв.м.

thumb

Квартира - 89 кв.м.

Kentro, Thessaloniki - Kentro

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 89 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον 6ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1958 και ανακαινισμένο το 2023 (ΔΕΝ ΕΧΕΙ (...)

285.000 €

3.202 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 89 кв.м. Этаж: 6 Теплоноситель: Природный газ

# 3473

Аренда

450 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 30 кв.м.

Kentro, Thessaloniki - Kentro

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio, πρόσοψης 30 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο"(περιοχή Διοικητηρίου), 200μ από το σταθμό μετρό «Δημοκρατίας», στον 3ο όροφο με (...)

450 €

15 € / кв.м.

Спальни: 0 Площадь: 30 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Текущее

# 3427