Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Ενοικίαση

550 €

10 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 57 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό γκαρσονιέρα, πρόσοψης 57 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 1ο όροφο και βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο δίπλα σε αγορά, σχολεία,στάσεις (...)

550 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 57 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

550 €

9 € / τ.μ.

thumb

Loft - 60 τ.μ.

Σταυρούπολη, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο loft, πρόσοψης 60 τ.μ. στην περιοχή "Σταυρούπολη, Κέντρο", στο ισόγειο και βρίσκεται υπό κατασκευή, ανακαινισμένο το 2026. LOFT (...)

550 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 60 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

210.000 €

2.800 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 75 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 75 τ.μ. καθαρά στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον ημιόροφο, κατασκευής του 2008. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, και (...)

210.000 €

2.800 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 75 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

76.000 €

1.900 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 40 τ.μ.

Μπότσαρη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 40 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στον 5ο όροφο χωρίς ασανσέρ,κατασκευής του 1969. Βρίσκεται 150 μέτρα απο παραλιακή, 5ος χωρις (...)

76.000 €

1.900 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 40 τ.μ. Όροφος: 5 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

750 €

8 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 100 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα"ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ κοντά σε στάσεις αστικής (...)

750 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

109.000 €

3.893 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 28 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο studio , 28 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον ημιόροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1967, κατάλληλο για επένδυση - εκμετάλλευση (μακροχρόνια (...)

109.000 €

3.893 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 28 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

109.000 €

3.893 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 28 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται πλήρως επιπλωμένο studio , 28 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον ημιόροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1967,κατάλληλο για επένδυση - εκμετάλλευση (μακροχρόνια (...)

109.000 €

3.893 € / τ.μ.

Πώληση

80.000 €

1.667 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 48 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 48 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στο ημιυπόγειο, κατασκευής του 2001. Αποτελείται από έναν ενιαίο (...)

80.000 €

1.667 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 48 τ.μ. Όροφος: Ημιυπόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

950 €

8 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 125 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό κατάστημα, 125 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στο ισόγειο και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 3 χώρους, και μπάνιο, ενώ είναι (...)

950 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 125 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

160.000 €

1.758 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 91 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 91 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1977. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

160.000 €

1.758 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 91 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

350 €

8 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 45 τ.μ.

Πυλαία, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 45 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, κέντρο", στο ισόγειο και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από σαλοκουζίνα και μπάνιο. (...)

350 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 45 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Υπέρυθρες

Ενοικίαση

480 €

10 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 50 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα",βρίσκεται πολύ κοντά σε αγορά - στάσεις αστικής συγκοινωνίας στον 3ο όροφο με (...)

480 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 50 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

128.000 €

2.844 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 45 τ.μ.

Χαριλάου, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται εξαιρετική φωτεινή γκαρσονιέρα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Χαριλάου", στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ, κατασκευής του 1968 και ανακαινισμένο το 2016 (ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ (...)

128.000 €

2.844 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 45 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

580 €

12 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 50 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον 1ο όροφο και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

580 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 50 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

188.000 €

3.615 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 52 τ.μ.

Μαρτίου, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 52 τ.μ. στην περιοχή "Μαρτίου", στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, και (...)

188.000 €

3.615 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 52 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

92.000 €

4.381 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 21 τ.μ.

Μαρτίου, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό studio, πρόσοψης 21 τ.μ. στην περιοχή "Μαρτίου", στον 1ο όροφο. Αποτελείται από ΄έναν ενιαίο χώρο και μπάνιο. Επιπρόσθετα υπάρχει βεράντα. Διαθέτει (...)

92.000 €

4.381 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 21 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

250.000 €

3.086 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 81 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, 81 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1992 και ανακαινισμένο το 2026. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

250.000 €

3.086 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 81 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

580 €

11 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 53 τ.μ.

Πυλαία, Πυλαιώτικα, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 53 τ.μ. στην περιοχή "Πυλαία, Πυλαιώτικα", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2007. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

580 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 53 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

670 €

10 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 65 τ.μ.

Μπότσαρη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται γωνιακό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 65 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη", στον 1ο όροφο με ασανσέρ και ανακαινισμένο το 2015. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

670 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 65 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

480 €

14 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 35 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 35 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον ημιόροφο και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, (...)

480 €

14 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 35 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

550 €

6 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο