Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Ενοικίαση

1.100 €

9 € / τ.μ.

thumb

Γραφείο - 120 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Επί της Λαμπράκη Ενοικιάζεται κεντρικότατο φωτεινό γραφείο, 120 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 1ο όροφο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 3 χώρους, (...)

1.100 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 120 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

115.000 €

3.194 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 36 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Δίπλα σε στάση μετρό Πωλείται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, 36 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970 και ανακαινισμένο το 2024. (...)

115.000 €

3.194 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 36 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

650 €

26 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 25 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 25 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο ΧΩΡΙΣ ασανσέρ, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από έναν ενιαίο (...)

650 €

26 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 25 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Ενοικίαση

1.200 €

11 € / τ.μ.

thumb

Γραφείο - 106 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται φωτεινό γραφείο,πρωην φροντιστήριο, επί της Γρ. Λαμπράκη 106 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 1ο όροφο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 4 (...)

1.200 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 106 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

129.000 €

3.071 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 42 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 42 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1988. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

129.000 €

3.071 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 42 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

155.000 €

2.279 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 68 τ.μ.

Τριανδρία, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 68 τ.μ. στην περιοχή "Τριανδρία", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1976 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από (...)

155.000 €

2.279 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 68 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

400 €

5 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται φωτεινό κατάστημα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο. Αποτελείται από 1 χώρο, και WC. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με ρεύμα. Έχει (...)

400 €

5 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

145.000 €

1.706 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 85 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 85 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 (...)

145.000 €

1.706 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

400 €

5 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

400 €

5 € / τ.μ.

Πώληση

50.000 €

694 € / τ.μ.

thumb

Αποθήκη - 72 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται αποθήκη, 72 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", κατασκευής του 1970. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με κανένα. Η ενεργειακή κλάση (...)

50.000 €

694 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 72 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Ενοικίαση

350 €

8 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 42 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο κατάστημα, 42 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στο ισόγειο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. (...)

350 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 42 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

135.000 €

631 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 214 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα, Ν. Κοζάνης

Πωλείται γωνιακή, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης 214 τ.μ. εκ των οποίων 114,82τ.μ. ο ένας όροφος και δύο μαγαζιά στο ισόγειο 56,22τ.μ. και 43τ.μ. , στην περιοχή (...)

135.000 €

631 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 214 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

80.000 €

1.000 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται φωτεινό κατάστημα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο. Αποτελείται από 1 χώρο, και WC. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με ρεύμα. Έχει (...)

80.000 €

1.000 € / τ.μ.

Ενοικίαση

1.000 €

12 € / τ.μ.

thumb

Γραφείο - 82 τ.μ.

Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται γραφείο, 82 τ.μ. στην περιοχή "Κέντρο", στον 3ο όροφο. Αποτελείται από 3 χώρους, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με ρεύμα. Έχει κουφώματα (...)

1.000 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 82 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

Πώληση

150.000 €

1.705 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 88 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 88 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 1ο όροφο ( πάνω από ανώγειο) με ασανσέρ, κατασκευής του 1978. Αποτελείται από 3 (...)

150.000 €

1.705 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 88 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

450 €

6 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 70 τ.μ.

Κάτω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα, 70 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στο ισόγειο, κατασκευής του 1975. Αποτελείται από και WC, ενώ είναι διαρρυθμισμένο σε 2 (...)

450 €

6 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 70 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

250.000 €

2.404 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 104 τ.μ.

Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 104 τ.μ. στην περιοχή "Ιπποκράτειο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1976 και (...)

250.000 €

2.404 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 104 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

1.100 €

8 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 130 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό οροφοδιαμέρισμα, πρόσοψης 130 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον 4ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 3 (...)

1.100 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 130 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

99.000 €

349 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 284 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 0 - WC: 2

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα, 284 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 3 επίπεδα ισόγειο 112τμ, (...)

99.000 €

349 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 284 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

127.000 €

3.629 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 35 τ.μ.

Παπάφη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 40 τ.μ. στην περιοχή "Παπάφη", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1965 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

127.000 €

3.629 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 35 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

168.000 €

3.429 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 49 τ.μ.

Μπότσαρη, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Πωλείται διαμέρισμα, πρόσοψης 49 τ.μ. στην περιοχή "Κάτω Τούμπα", στον 4ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1972 και ανακαινισμένο το 2024. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

168.000 €

3.429 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 49 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

90.000 €

804 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 112 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 112 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο (Λαϊκή Αγορά)", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 2 (...)

90.000 €

804 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 112 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

400 €

7 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 55 τ.μ.

Άνω Τούμπα, Θεσσαλονίκη - Κέντρο

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 55 τ.μ. στην περιοχή "Άνω Τούμπα", στον ημιόροφο και βρίσκεται υπό κατασκευή. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

400 €

7 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 55 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Θερμοσυσσωρευτής

Πώληση

165.000 €

611 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 270 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 10 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Πωλείται γωνιακή, διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, πρόσοψης 270 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα", κατασκευής του 1985 και ανακαινισμένο το 2019 (ο πάνω (...)

165.000 €

611 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 10 Εμβαδόν: 270 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

1.300.000 €

496 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 2619 τ.μ.

Θέρμη, Κέντρο, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Πωλείται οικόπεδο, 2619 τ.μ. στην περιοχή "Θέρμη" Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 2619τ.μ. Ο συντελεστής κάλυψης είναι: 0.6. Ο συντελεστής δόμησης είναι: 0.8. Τιμή (...)

1.300.000 €

496 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 2619 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο